Privātuma politika


Kas mēs esam

Šīs mājaslapas īpašnieks un uzturētājs ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “EIGHT EVENT”, reģistrācijas numurs: 50203073871, juridiskā adrese Marsa. gatve 3 – 36, Rīga, LV-1082 (“EIGHT EVENT” vai “Mēs”).

Mēs apkopojam un apstrādājam datus, lai uzzinātu par lietotāju pieredzi mūsu sākuma lapā un saprastu, kādi dati jums ir svarīgi. Tas palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti, tīmekļa vietnes funkcionalitāti un, sociālajos tīklos piedāvāt jums interesējošas tēmas.

Tiek vākti un glabāti šādi dati:

Jūsu datorā saglabātie dati par jūsu apmeklējumiemun vietnes lietošanu (t. sk.tostarp jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūkprogrammas veidu un versiju, operētājsistēmu, apmeklējuma laiku, lapu skatījumus un vietnes navigāciju), lai apkopotu un uzlabotu jūsu, kā lietotāja pieredzi.

Sīkdatnes

  • Veiktspējas, tehniskās, funkcionālās un analītiskās sīkdatnes – tiek izmantotas, lai uzglabātu, apkopotu un analizētu informāciju par jūsu pieredzi mūsu mājas lapā (tostarp apskatītās lapas, pavadīto laiku, karstuma kartes, funkcionalitāti, drošību u. c.) (Google Analytics, Hotjar u. c.).
  • Mērķa sīkdatnes (trešo pušu sīkdatnes) – vāc, lai novērtētu reklāmu efektivitāti un varētu jums piedāvāt labākos piedāvājumus.

Datu vākšanas, glabāšanas un apstrādes mērķis:

  • Uzlabot lietošanas pieredzi https://eight.lv/ tīmekļa vietnes lietošana;
  • efektīva klientu atbalsta nodrošināšana;
  • Mēs izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu anonīmus datus par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu vietni, palīdzot mums analizēt un uzlabot vietnes veiktspēju, identificēt kļūdas un optimizēt dizainu.
  • Atbilstība normatīvo aktu prasībām.

Bez jūsu atļaujas mēs neizpaudīsim jūsu personas datus trešajām pusēm, nepārdosim vai neiznomāsim citiem mērķiem. Tomēr mēs paturam tiesības izpaust informāciju par jums, ja tas ir jādara saskaņā ar likumu vai ja tā ir izpaužama pēc likumīgi darbojošos valsts iestāžu vai tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījuma.

Bez jūsu atļaujas mēs nesniedzam jūsu personas datus trešajām pusēm reklāmas nolūkos.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik mums tie ir nepieciešami to iegūšanas nolūkos un kā to atļauj, vai nosaka normatīvās prasības.

Kā atteikties no sīkfailiem?

  • Lai atteiktos no sīkfailu saņemšanas, varat izmantot privāto pārlūkošanas režīmu, ko nodrošina vairums interneta pārlūkprogrammu (privāto logu, inkognito logu vai InPrivate logu). Sīkfaili, kas tiek izveidoti, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēsti, tiklīdz aizverat visus pārlūkprogrammas logus.
  • Varat izmantot Your Online Choicesvai YourAdChoices bezmaksas rīku, lai izvairītos no informācijas iegūšanas un izmantošanas, kas nepieciešama, lai parādītu mērķētu reklāmu.
 

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, vai par to, kā apstrādāt personisko informāciju, lūdzu, sūtiet e-pastu uz šādu adresi. create@eight.lv.